maj - 16 - 2016

Zwiedzanie krajów Beneluksu – za pomocą pociągu

Na Starym Kontynencie znajduje się wiele krajów, a w tym przynajmniej 20 tych, które są najzwyczajniej w świecie pełne wspaniałych miast, atrakcji turystycznych oraz widoków. Takowym krajem jest oczywiście Polska, Włochy, ale również kraje Beneluksu, a więc Belgia, Holandia oraz Luksemburg. Chociaż te państwa nie mają zbyt pięknej przyrody, to jednakże śmiało można napisać, że jeśli zapragniemy spędzić w nich nawet całe miesiące, to i tak odnajdziemy dużo interesujących miast oraz atrakcji turystycznych. Jak najlepiej przedostać się do powiedzmy Belgii od której jak najbardziej warto zacząć podróż?

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę są oczywiście linie lotnicze – aktualnie z warszawskiego lotniska, ale również z chociażby Krakowa, lata do Belgii duża ilość firm lotniczych. A gdy dolecimy do Belgii, to pewnie będzie Bruksela, która generalnie jest stolicą UE, po prostu powinniśmy skorzystać z pociągów. Ze stolicy Belgii warto udać się do Brugii, która jest prawdopodobnie najpiękniejszym miastem w Belgii. Jednak Belgia to również przepiękna Gandawa bądź Antwerpia, która słynie ze swojej potęgi gospodarczej i portu. Zatem w samej Belgii możemy na spokojnie znaleźć przynajmniej dziesięć ciekawych miast! A jest jeszcze większa Holandia i Luksemburg.
źródło: http://www.polskaoczamiobcokrajowca.pl, http://lnch.pl, http://www.sharepointtest.pl, http://www.sharepointdemo.com.pl

Comments are closed.