Posted by admin On September - 7 - 2018 Comments Off on Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bardzo dobrze wiem to po sobie, że kiedy jestem za granicą i rozmawiam z obcokrajowcami, oczywiście w jęz. angielskim, generalnie nie mam zbyt dużych kłopotów z porozumiewaniem się. Jednak gdy w grę wchodzi oglądanie filmów oraz seriali, to bardzo ciężko jest akurat dla mnie zrezygnować z napisów. Oczywiście dałbym zapewne radę na spokojnie obejrzeć film, choćby z angielskimi napisami, lecz ten seans nie byłby dla mnie dużą przyjemnością. Jednakże niedawno postanowiłem, że nauczę się dobrze angielskiego, dzięki czemu będę nareszcie mógł oglądać filmy bez rodzimych napisów. Przecież oglądanie filmów z napisami jest mniej przyjemne – a lektorów w zasadzie nie trawię.
Cóż, co prawda angielski jest stosunkowo łatwy, to jednakże present simple, techniczne słownictwo, itp., są dla mnie w dalszym ciągu bardzo dużym kłopotem. I właśnie z tego powodu ściągnąłem program komputerowy Skype, dzięki któremu porozumiewam się przede wszystkim z młodymi kobietami z całego świata. Szczególnie lubię rozmawiać z mieszkankami Stanów Zjednoczonych, ponieważ przy okazji mam możliwość miło spędzić czas, zarazić się nawet ich pozytywnym podejściem do życia, ale także poznać realia Stanów Zjednoczonych. A jak wiemy bardzo dużo osób myśli, że USA to raj. Okazuje się, że trudno się do końca z tym zgodzić. A więc Skype to bardzo dobry pomysł dla wszystkich zainteresowanych, aby chociażby odmienić czasownik w miłym towarzystwie.

Comments are closed.